Titles you rated
The SquareRated ★ 4.5- Stay AliveRated ★ 4.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5- Snail ManRated ★ 4.5
- My Rusty dusty headRated ★ 2.5
- OH! Jjang Ddoong!Rated ★ 5.0
The Book of SolutionsRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 4.5
Missing YoonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Hail to HellRated ★ 5.0
Mother LandRated ★ 5.0- Boy with StarsRated ★ 5.0
- Corner of the RoomRated ★ 5.0
- Blood and BonesRated ★ 4.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0