Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0