Movies
Ratings
56
VenomRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0