Series
Ratings
22
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0