Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
The MistRated ★ 5.0