Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 3.5
A-X-LRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5