Series
Ratings
61
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 4.0