Movies
Ratings
762
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5