Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Last Life in the UniverseRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- TrapRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5