Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0