Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5