Movies
Ratings
100
Blade IIRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0