Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0- Inazuma Eleven: The MovieRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0