Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
JailbirdsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0