Movies
Ratings
330
The Whale HunterRated ★ 2.5
The Towering InfernoRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.5
In the Line of FireRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.5
The English PatientRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
GoldenEyeRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
JFKRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 2.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0