Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0