Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0