Series
Ratings
254
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0