Movies
Ratings
42
The GentlemenRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 2.0
RampageRated ★ 1.0
Things to ComeRated ★ 4.5
The TripRated ★ 3.5
Man on WireRated ★ 5.0
Fruitvale StationRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0