Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0