Titles you rated
Love, LiesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
PaprikaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0