Titles you rated
I Am SoloRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5