Series
Ratings
28
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0