Series
Ratings
195
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Origami WarriorsRated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 4.5
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 4.5
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 4.5
Flame of ReccaRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.5- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5