Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0