Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Smile, MomRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0