Movies
Ratings
483
The Golden HolidayRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
SoulRated ★ 4.5
Brave CitizenRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5