Titles you rated
The Change-UpRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
RushRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
CatsRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Delivery ManRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Mary ShelleyRated ★ 4.0