Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II OVARated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0