Titles you rated
Love On-AirRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5