Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5