Movies
Ratings
100
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 0.5
DerangedRated ★ 1.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5