Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0