Movies
Ratings
34
The Berlin FileRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0