Titles you rated
Turning RedRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5