Movies
Ratings
321
The Eye 2Rated ★ 3.5
CelloRated ★ 3.0
A Serbian FilmRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 3.0
YogaRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 4.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 2.5
The WigRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 5.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0