Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
The Teacher's DiaryRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5