Titles you rated
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5