Titles you rated
TremorsRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0