Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5