Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0