Series
Ratings
18
I Want to Escape from Princess LessonsRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 2.0