Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5- Home Behind BarsRated ★ 3.0
- Journeys in Math and GeneticsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
CharacterRated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 2.5
HyakuemuRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0