Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0