Movies
Ratings
77
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.0
Su-ki-daRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Turn Left, Turn RightRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0