Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.0
My TeacherRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Legend of the Demon CatRated ★ 3.0
Detective ChinatownRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Animal WorldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
How Long Will I Love URated ★ 3.5
After the RainRated ★ 3.0
Detective Chinatown 2Rated ★ 3.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5