Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
 
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ReboundRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0