Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0