Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
The Good NurseRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 0.5
WickedRated ★ 1.5
SkyfallRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 2.5
CocoRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0