Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Run To YouRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 3.0
It ComesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Other Way AroundRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5